Prodej vlastního řešení pro průmyslový tisk zahájila v České republice společnost Konica Minolta. Jeho základní součástí jsou takzvané tiskové hlavy, které lze vsadit do libovolné... (8. 2. 2017)
Grafický procesor GP100 s architekturou Pascal využila společnost nVidia pro nejvyšší model grafické karty z řady Quadro. Novinka pracuje s 16 GB paměti typu HBM2... (8. 2. 2017)
Odbyt multimediálních tabletů podle informací společnosti IDC již dva roky v řadě klesá. Celkem výrobci na světový trh vloni dodali 174,8 milionu přístrojů.... (7. 2. 2017)
Akvizici firmy Agile 3 Solutions oznámila společnost IBM. Koupený podnik vyvíjí dohledová a analytická řešení pro všestrannou identifikaci rizik, zajištění souladu a procesních... (6. 2. 2017)
Letošní celosvětové výdaje na IT vzrostou o 2,7 % na 3,5 bilionu amerických dolarů. Tvrdí to alespoň analytici společnosti Gartner. Dřívější předpovědi ovšem hovořily až... (6. 2. 2017)
I když se při pohledu z povzdálí může zdát, že vývoj v oblasti mobilních zařízení probíhá v posledních měsících jen pomalu, realita je odlišná. I... (6. 2. 2017)
O zvyšování produktivity zaměstnanců využívajících chytré mobilní telefony se mnohdy vedou dlouhé diskuse. Jedni to berou jako daný fakt, zatímco jiní o dopadu používání smartphonů... (6. 2. 2017)
Pro řadu běžných úkolů je již výkon dnešních mobilních zařízení naprosto dostačující, přesto existují aplikace, pro něž je výkonu stále málo. Kromě klasických cest, jako... (6. 2. 2017)
Pokud dnes zaměstnanci dostanou ve firmě nějaké koncové IT zařízení, jde většinou o desktopové PC, případně o notebook. Daleko méně jich od firmy dostává k... (6. 2. 2017)
Bezpečnostní start-up Niara, který se specializuje na oblast UEBA – User and Entity Behavior Analytics, převzala společnost HP Enterprise. Akvírovaný podnik pro detekci... (3. 2. 2017)